PlayCares tjänster gör det enklare och tryggare för dem som är ansvariga över lekplatser, utegym samt allmänna parker. Våra kompetenta montörer och certifierade inspektörer ser till att områden avsedda för lek, motion och samvaro är trygga att använda och fungerar felfritt. PlayCares tjänster är tillgänglig över hela Sverige.
Montering
Mathias Boström

Mathias Boström

MonteringsansvarigMonteringsgruppen 0171-270 80 076-831 11 00 mathias.bostrom@playcare.se

Dennis Gerebo

Dennis Gerebo

MontörMonteringsgruppen Dennis.Gerebo@playcare.se

Michael Thomasson

Michael Thomasson

MontörMonteringsgruppen mikael.thomasson@playcare.se

Jimmy Asp

Jimmy Asp

MontörMonteringsgruppen jimmy.asp@playcare.se

Tomas Iseby

Tomas Iseby

MontörMonteringsgruppen tomas.iseby@playcare.se

Anton Karlsson Lundsröm

Anton Karlsson Lundsröm

MontörMonteringsgruppen anton.karlsson.lundstrom@playcare.se

Besiktningar
Philip Wallentin

Philip Wallentin

Certifierad besiktningsmanBesiktningar 072-525 78 00 0171-270 80 philip.wallentin@playcare.se

Emelie Nyström

Emelie Nyström

Certifierad besiktningsmanBesiktningar 072-223 37 44 0171-270 80 emelie.nystrom@playcare.se

Maria Ernlund

Maria Ernlund

BesiktningsmanBesiktningar 070-853 87 41 0171-270 80 maria.ernlund@playcare.se

Försäljning
Jens Lindgren

Jens Lindgren

FörsäljningschefSverige och Finland +358 40- 746 36 08 jens.lindgren@lappset.com

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Håll dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev så får du tillgång till den senaste informationen, produktnyheter, härliga tips, idéer och inspiration.