PlayCares tjänster gör det enklare och tryggare för dem som är ansvariga över lekplatser, utegym samt allmänna parker. Våra kompetenta montörer och certifierade inspektörer ser till att områden avsedda för lek, motion och samvaro är trygga att använda och fungerar felfritt. PlayCares tjänster är tillgänglig över hela Sverige.
Andreas Westman

Andreas Westman

MonteringsansvarigMonteringsgruppen 0171-272 36 072-223 37 44 andreas.westman@playcare.se

André Witt

André Witt

ArbetsledareSandrengöring 070-968 93 93 andre.witt@playcare.se

Patrik Ljungman

Patrik Ljungman

Arbetsledare - MontörMonteringsgruppen 0717-270 80 072-223 81 12 patrik.ljungman@playcare.se

Michael Thomasson

Michael Thomasson

MontörMonteringsgruppen mikael.thomasson@playcare.se

Stefan Granlund

Stefan Granlund

MontörMonteringsgruppen Stefan.Granlund@playcare.se

Dennis Gerebo

Dennis Gerebo

MontörMonteringsgruppen Dennis.Gerebo@playcare.se

Charlotte Spångberg

Charlotte Spångberg

Projektledare/samordnareSandrengöring 0171-270 80 sverige@playcare.se

Philip Wallentin

Philip Wallentin

Certifierad besiktningsman 0171-270 80 072-525 78 00 philip.wallentin@playcare.se